Skolach » O nas

O nas

O firmie

 

W obecnym kształcie firma powstała w roku 1997 z fuzji dwóch zakładów. Firma Braci Michalskich kontynuowała tradycje rzemieślnicze sięgające lat 60 ubiegłego stulecia, zajmując się obróbką plastyczną metali oraz odlewaniem aluminium. Kooperowano z zakładami produkującymi systemy grzewcze. Drugą firmą wchodzącą w fuzję była spółka transportowa Skolach. Połączenie obu firm zaowocowało powstaniem prężnego przedsiębiorstwa wykorzystującego doświadczenie handlowe i bogate zaplecze technologiczne. Wykonywaliśmy prace zlecone dla zakładów opieki zdrowotnej wykonując stelaże pod specjalistyczny osprzęt medyczny. Zajmujemy się obróbką tworzyw sztucznych oraz produkcją form wtryskowych i elektrod do drążeń.

 

Co produkujemy

 

Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów takich jak ozdobne doniczki do domów jak i ogrodów, gazony i osłonki do kompozycji florystycznych, flakony do kwiatów ciętych oraz podstawki pod znicze itp.
Duża ilość wzorów i bogata kolorystyka zaspokoją najbardziej wybredne gusta.

 

Jak działamy

 

Oferujemy duży asortyment produktów odznaczających się wysoką jakością i szeroką gamą kolorystyczną.
Firma dysponuje własnym zapleczem magazynowo-logistycznym, zapewniając dzięki temu terminową realizację zamówień. Przedstawiciele handlowi regularnie odwiedzają naszych klientów. Informują o nowościach i doradzają w potrzebie. Każdy odbiorca może liczyć w naszej firmie na indywidualne i elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny.

 

Co oferujemy naszym klientom

 

– atrakcyjne ceny
– bezpłatny transport na terenie całego kraju
– elastyczne podejście do odbiorców
– dogodne warunki współpracy
– szeroką gamę kolorystyczną
– wysoka jakość produkowanych artykułów
– profesjonalny serwis posprzedażowy
– dostawy towaru na czas nawet w sezonie

 

Wygoda składania zamówień

 

Złóż zamówienie telefonicznie, u przedstawiciela handlowego albo na podstawie formularza zamówień przesyłanego faksem, mailem lub pobranego z naszej strony internetowej. Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania zachęcając do współpracy.

 

 

historia